طراحی وب سایت تجاری
طراحی وب سایت شرکتی
طراحی وب سایت شرکتی
طراحی وب سایت شخصی
طراحی وب سایت شخصی
 
 

 

کاربرد:

این مدل طراحی سایت مناسب شرکت ها ، دفاتر تجاری ، بنگاه های اقتصادی ، کارخانه های تولیدی ، وارد کنندها ، توزیع کننده های کالا، شرکت های خدماتی و . . . جهت معرفی محصولات و خدمات می باشد


 

نتیجه کار:

شما به عنوان یک شرکت تولیدی یا خدماتی می توانید بازار فروش خوبی در فضای مجازی داشته باشید. پیشنهاد ما به تمامی افرادی که فعالیت اقتصادی دارند این است که به هیچ عنوان بازار بزرگ اینترنتی را از دست ندهید.


 

مزایا:

این مدل وب سایت این امکان را برای شرکت ها فراهم  می نماید که مشتریان بیتشری داشته باشند و حضور خود را در فضای مجازی قوی تر کنند. امروزه داشتن یک وب سایت خوب برای فعالان اقتصادی یکی از عوامل موفقیت است.


 

معایب:

این مدل از طراحی باید توسط افراد حرفه ای و شرکت های معتبر انجام شود در غیر این صورت نه تنها فایده ای برای شرکت ها ندارد، بلکه فقط باعث ایجاد هزینه های گزاف و بی مورد می گردد.


 

امکانات فنی:

دامنه .ir رایگان به همراه دامنه فضای هاستینگ مناسب. صفحه اصلی با طراحی بسیار زیبا، منو بندی شکیل ، اسلایدر صفحه اول ، باکس سنتر های صفحه اصلی ، نقشه گوگل آدرس ، دارای ۱۵ صفحه داخلی به همراه گالری محصولات و خدمات ، صفحه اختصاصی معرفی محصولات و خدمات.


 

مدت اجرا:

این مدل طراحی سایت بسته به نوع و حجم اطلاعات می تواند از یک هفته تا یک ماه زمان لازم داشته باش.


 

قیمت:

قیمت اجرای این مدل طراحی سایت میتواند از ۶۵۰٫۰۰۰ تومان تا ۳٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان بسته به نوع طراحی و پلاتفورم استفاده شده که میتواند سایت استاتیک یا داینامیک باشد قابل تغییر است.