طراحی وب سایت حرفه ای
طراحی وب سایت سفارشی
طراحی وب سایت سفارشی
طراحی وب سایت شرکتی
طراحی وب سایت شرکتی
طرحی وب سایت حرفه ای

طرحی وب سایت حرفه ای

 
 

 

کاربرد:

این مدل طراحی سایت بیشتر از یک وب سایت معمولی برای معرفی کالا و خدمات می باشد. پرتال های ارتباطی با مشتریان ، سیستم های مدیریت یک پارچه ، وب سایت های داینامیک جهت برقراری ارتباط دوطرفه با بازدیدکننده وب سایت، ثبت نام اعضای وب سایت و . . .دیگر مواردی که کاربرد یک سایت را بصورت حرفه ای تعریف می نماید.


 

نتیجه کار:

شما می توانید از یک وب سایت حرفه ای یک بیزینس و تجارت حرفی بسازید، با داشتن یک ذهن خلاق یا استفاده از مشاوران حرفه ای می توانید یک وب سایت عادی را تبدیل به یک بنگاه پول ساز کنید.


 

مزایا:

توانایی پول سازی از یک وب سایت حرفه ای بزرگترین مزیت می باشد.


 

معایب:

اگر ندانید چطور از امکانات یک وب سایت حرفه ای استفاده نمایید فقط پول خود را هزینه کردید.


 

امکانات فنی:

دامنه های .ir – .com – .biz و فضای ۱۰ گیگا بایتی رایگان به همراه بانک اطلاعاتی نامحدود بر روی هر نوع سرور مورد نیاز. دارای مازول های اختصاصی به همراه انواع پلاتفورم های مورد نیاز و کد نویسی های حرفه ای درکنار یک تیم طراحی حرفه ای


 

مدت اجرا:

برای راه اندازی یک وب سایت حرفه ای مراحل نوشتن سناریو سایت – طراحی رابط گرافیکی – برنامه نویسی هسته مرکزی سایت – نهایی سازی و عیب یابی و تصحیح نهایی از مراحل اجرا می باشد که این مراحل بین یک ماه تا ۶ ماه ممکن است زمان ببرد.


 

قیمت:

قیمت یک وب سایت حرفه ای واقعن قابل تعریف نیست، هر شخص یا شرکتی متناسب با توان فنی خود و قدرت اجرایی و از طرف دیگر امکانات موجود در وب سایت همگی بر روی قیمت یک وب سایت تاثیر گزار است. محدوده قیمت طراحی وب سایت حرفه ای بین ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تا ۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان می تواند متغیر باشد.