FAQ

سوالات شما

1مکس مارکتینگ چیست
تیم کارآفرینی کارگاهی به همراه پکیج های اجرایی کسب درآمد از اینترنت . ارایه پکیج های اجرایی قابل نصب به همراه آموزش مهارت های خود اشتغالی است که برای افراد جویای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی مستقل طراحی شده. شما با داشتن پکیج های مکس فکتوری می توانید یک کارخانه تولید پول و ثروت برای خود راه اندازی کنید. حتمن ویدیو "مکس استار" که در سایت هست ببینید که تمام سوالات شما در ویدیو پاسخ داده شده.
2از این سیستم های درآمد زایی زیاد دیدم و شنیدم ، اینجا چه تقاوتی دارد؟
پیشنهاد می کنم ویدیو "مکس استار" که در سایت هست ببینید که تمام سوالات شما در ویدیو پاسخ داده شده. ما اینجا سیستم ثبت نام برای درآمد یا دوره آموزشی بدون بستر کاربردی نداریم. روش ها و متدهایی طراحی کردیم که خود ما از آن کسب درآمد داریم و این روش را برای دیگران قابل اجرا کرده و طی چند دوره آموزش می دهیم. همچنین پکیج هایی آماده کردیم که شما با نصب و راه اندازی این پکیج ها می توانید بر بستر اینترنت کسب درآمد مستقل با مالکیت شخصی خود داشته باشید. البته که اصول موفقیت در همه ابعاد زندگی و کسب و کاری ثابت است و بسته به علاقه مندی و پشتکار هر فردی متفاوت است.
3این پکیج های درآمد زایی به درد چه افرادی می خورد؟
این پکیج های درآمد زایی به درد افرادی که علاقه به فریلینسر (آزادکار) شدن دارند طراحی شده. افرادی که به دنبال داشتن یک کسب و کار مستقل شخصی و تغییر سبک زندگی با داشتن یک منبع درآمد خوب با یک کسب و کار اینترنتی هستند مناسب است. حتمن ویدیو "مکس استار" که در سایت هست ببینید که تمام سوالات شما در ویدیو پاسخ داده شده.
4چه دانش و مهارتی لازم دارم برای اینکه از پکیج ها کسب درآمد کنم؟
حتمن ویدیو "مکس استار" که در سایت هست ببینید که تمام سوالات شما در ویدیو پاسخ داده شده. دانش مبانی پایه استفاده از اینترنت و کامپیوتر و کسب و کارهای آنلاین. داشتن سن حداقل20 الی 30 . علاقه داشتن به راه اندازی کسب و کار های شخصی . میزان سرمایه اهمیت ندارد، با هر میزان سرمایه امکان راه اندازی کسب و کار وجود دارد فقط اهرم سرمایه می تواند زمان رسیدن به نتیجه را درصدی تغییر دهد. در اینجا قرار نیست هزینه ای پرداخت کنید . شما بعد از دریافت پکیج ها ، برای راه اندازی کسب و کار خود فقط نیاز به تبلیغات دارید که در این زمینه هم ما با امکانات و هدایای تشویقی موجود در پکیج ها در تبلیغات کسبوکار شما هم کمک می کنیم.
5برای شروع این دوره و استارت کسب و کار به چه امکانات و تجهیزاتی نیاز داریم؟
داشتن یک دستگاه لبتاپ ساده 2م تومانی درسال 1400 و اینترنت و یک گوشی موبایل معمولی و سیم کارت و اینترنت می توانید پا به دنیای کسب و کار آنلاین خود به عنوان یک فریلنسر آزادکار بگذارید. امکانات مورد نیاز هر پکیج در قسمت توضیحات آن نوشته شده است.
6چه مدت زمان نیاز داریم که کسب و کار خود را راه اندازی کنیم؟
دوره استارتر مکس یک ویدیو ۳ قسمتی است که توضیحات کامل دربراه نحوه راه اندازی کسب و کار اینترنتی با مکس استارتر داده شده است. بعد از دیدن ویدیو مکس استاتر کاربران می توانند با تهیه پکیج مسک فکتوری شروع به را ه اندازی کسب و کار خود کنند. نصب و راه اندازی کسب و کار مکس فکتوری بین ۲-۷ روز کاری زمان می برد که کارشناسان ما هم می توانند این کار را بصورت رایگان برای شما انجام دهد.
7بعد از اتمام دوره استارتر کارورزی مکس تیم چه برنامه های دیگه ای داریم؟
بعد از اتمام دوره استاتر و شروع کسب و کار شما کارورزان اول شما میتواند بصورت مستقل شروع به فعالیت برا خود کنید. ولی برای افراد ممتاز هر دوره امکانات همکاری و حمایتی خاصی پیش بینی شده است.
8درآمدزایی این مدل کسب و کار ها چه میزان است؟
حتمن ویدیو "مکس استار" که در سایت هست ببینید که تمام سوالات شما در ویدیو پاسخ داده شده. هر کسب و کاری می تواند درصد موفقیت مالی خودش را با رعایت اصول موفقیت تعریف کند. ولی به طور میانگین طی بررسی سال های 1396 تا 1400 افراد که در این دور ها شرکت کرده اند توانسته اند درآمد هایی از5م تومان تا 50م تومان درماه به طور خالص و کسر هزینه ها درآمدزایی داشته باشند. تسلط به مهارت ها و وقت گذاشتن برای شروع و پشتکار عواملی بسیار تاثیر گذاری در این موفقیت مالی هستند.
9چقدر زمان و سرمایه برای این مدل کسب و کار ها لازم است؟
حتمن ویدیو "مکس استار" که در سایت هست ببینید که تمام سوالات شما در ویدیو پاسخ داده شده. بطور میانگین با روزی 2-3 ساعت کار و هزینه 5م تومان طی 3 ماه کاری می توان یک شروع متوسط داشته باشیم

Good Luck

حقیقت سنجی

تضمین موفقیت  • 1. روش کار تست شده و نتیجه داده
  • 2. تمام مهارت های لازم آموزش می بینی
  • 3. یک پروژه اجرایی با هم پیاده سازی می کنیم
  • 4. تا رسیدن به نتیجه مربی و حامی داری
 
JOIN TO US

عضویت در خبرنامه


ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟